Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Trubaduren", signerad 24/310, färglitografi, 55x39 cm

Gulnad

185283

2013-05-16