V Holmgren oljemålning

V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): "Au bord de la ..."", signerad V.Holmgren, olja på pannå, 20x26 cm, stämpelmärkt a tergo

185295

2013-05-15