Otto Lindberg oljemålning

Otto Lindberg oljemålning
Otto Lindberg oljemålning
Otto Lindberg oljemålning
Otto Lindberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDBERG, Otto (1880-1955): Insjölandskap i månsken, signerad och daterad Otto Lindberg 1938, olja på duk, 60x90 cm

Fler hål och en reva i duken

185307

2013-05-16