Klubbat för:
78 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Stilleben med amaryllis och tulpaner, signerad Grünewald, olja på pannå, 50x35 cm
PROVENIENS: Åmells Konsthandel, Stockholm
185327
2013-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här