Bojan porslin Kina

Bojan porslin Kina
Bojan porslin Kina
Bojan porslin Kina
Bojan porslin Kina
Bojan porslin Kina
Bojan porslin Kina

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, troligen 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 23 cm

Insidan med stjärnsprickor, smärre ytskador

185336

2013-05-16