Såssnipa

Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÅSSNIPA, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska importstämplar, längd 14 cm

Liv med monogram datumgravyr

185345

2013-05-14