Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PORSLINSMÅLNING, Kina, 1900-tal, motiv av musicerande dam i trädgård, monterad i ram med skuren delvis genombruten dekor, porslinets mått ca 24x37 cm
Ram med sprickor / lagningar
185348
2013-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här