Porslinsmålning Kina

Porslinsmålning Kina
Porslinsmålning Kina

Klubbat för:

5 800 SEK

1 000 SEK

PORSLINSMÅLNING, Kina, 1900-tal, motiv av musicerande dam i trädgård, monterad i ram med skuren delvis genombruten dekor, porslinets mått ca 24x37 cm

Ram med sprickor / lagningar

185348

2013-05-16