V Holmgren oljemålning

V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): "Jeanne och Léo (Holmgren)", signerad V.Holmgren, utförd 1920, olja på pannå, 20x27 cm, stämpelmärkt a tergo

Smärre färgbortfall

185351

2013-05-15