V Holmgren oljemålning

V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): "Léo" (Holmgren), signerad och daterad V.Holmgren 1914., märkt Vettershaga atergo, olja på duk uppfodrad på pannå, 27x27 cm, stämpelmärkt a tergo

185355

2013-05-15