Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): "Léo" (Holmgren), signerad och daterad V.Holmgren 1914., märkt Vettershaga atergo, olja på duk uppfodrad på pannå, 27x27 cm, stämpelmärkt a tergo
185355
2013-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här