Antoni Tàpies färglitografi

Antoni Tàpies färglitografi
Antoni Tàpies färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TÀPIES, Antoni (Spanien 1923-2012: Grand A et rouge, signerad Tapies, 10/75, färglitografi, 31,5x46 cm, Galfetti 533

185362

2013-05-16