Grafiskt blad

Grafiskt blad
Grafiskt blad

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

TÀPIES, Antoni (Spanien 1923-2012: Untitled, signerad Tapies, 18/75, färglitografi, 52x42,5 cm, Galfetti 512

185363

2013-05-16