V Holmgren pastell

V Holmgren pastell
V Holmgren pastell
V Holmgren pastell
V Holmgren pastell

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): "Léo", monogramsignerad och daterad V.H. 1925, pastell, 45x37 cm, stämpelmärkt a tergo

185382

2013-05-15