V Holmgren oljemålning

V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Syende kvinna, signerad V.Holmgren, olja på duk, 45x38 cm, stämpelmärkt a tergo

Krackeleringar, veck

185388

2013-05-15