Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Syende kvinna, signerad V.Holmgren, olja på duk, 45x38 cm, stämpelmärkt a tergo
Krackeleringar, veck
185388
2013-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här