V Holmgren oljemålning

V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Landskap i vinterskrud, monogramsignerad V.H., olja på duk uppfäst på pannå, 9,5x40 cm

185397

2013-05-15