Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BJÖRCK, Oscar (1860-1929): Stilleben, signerad O. Björck, olja på duk, 45,5x37 cm
Dubblerad, repa
185404
2013-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här