Leo Holmgren skulptur

Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HOLMGREN, Leo (1904-1990): Yngling, signerad och daterad Leo Holmgren 1968, brons, höjd 45 cm

185411

2013-05-16