Oljemålning E B Christiansen

Oljemålning E B Christiansen
Oljemålning E B Christiansen
Oljemålning E B Christiansen
Oljemålning E B Christiansen

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CHRISTIANSEN, Erik Bille (född 1954): "Eagle", olja på duk, signerad och daterad a tergo Erik Bille Ch. 2007, 96,5x69,5 cm

185415

2013-05-14