Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CHRISTIANSEN, Erik Bille (född 1954): "Eagle", olja på duk, signerad och daterad a tergo Erik Bille Ch. 2007, 96,5x69,5 cm
185415
2013-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här