Fat Jette Jörgensen

Fat Jette Jörgensen
Fat Jette Jörgensen
Fat Jette Jörgensen
Fat Jette Jörgensen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, Jette Jörgensen, etsad dekor av blommor, signerad och daterad Jette Jörgensen 1985, diameter 36 cm

Smärre tillverkningsdefekter

185424

2013-05-15