Max Papart litografi

Max Papart litografi
Max Papart litografi

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, färglitografi, 31/60, 64x49 cm

185430

2013-05-15