Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STEMCUP/FAT på fot, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor i emaljfärger med motiv av blommor fladdermöss och frukter, höjd 8,5-9 cm, diameter ca 14 cm
Slitage, en med sprickor
185443
2013-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här