Leo Holmgren
2013-05-16
185457
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLMGREN, Leo (1904-1990): Skulpturer i form av nakenakt resp äldre kvinna, gips, signerade, den mindre endast monogramsignerad och daterad 1934?, höjd 27-54 cm
Skador