Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
HOLMGREN, Leo (1904-1990): Skulpturer i form av nakenakt resp äldre kvinna, gips, signerade, den mindre endast monogramsignerad och daterad 1934?, höjd 27-54 cm
Skador
185457
2013-05-16