Leo Holmgren

Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

HOLMGREN, Leo (1904-1990): Skulpturer i form av nakenakt resp äldre kvinna, gips, signerade, den mindre endast monogramsignerad och daterad 1934?, höjd 27-54 cm

Skador

185457

2013-05-16