Rökelsehållare Kina

Rökelsehållare Kina
Rökelsehållare Kina
Rökelsehållare Kina
Rökelsehållare Kina
Rökelsehållare Kina
Rökelsehållare Kina
Rökelsehållare Kina
Rökelsehållare Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEHÅLLARE, 1 par, porslin, Kina, troligen 1900-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av drakar och fladdermöss, höjd 25-26 cm

Slitage, nedslipade, nagg, defekter

185464

2013-05-15