Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖGSTEDT, LA (1900-tal), kopia efter Carl Gustaf Hellqvist: Detalj ur Brandskattningenav Visby, signerad och daterad -95, olja på duk, 75x55 cm
Löst pastellage till ram medföljer
185483
2013-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här