Leo Holmgren

Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HOLMGREN, Leo (1904-1990): Reliefer, 3 st, varav en märkt Galatea, monogramsignerade, gips, höjd 40x53m

Kuntoraportti

Skador

185490

Päivämäärä:

2013-05-16