Leo Holmgren
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HOLMGREN, Leo (1904-1990): Reliefer, 3 st, varav en märkt Galatea, monogramsignerade, gips, höjd 40x53m
Kuntoraportti
Skador
185490
Päivämäärä:
2013-05-16