Inge Pettersson äppelblom
2013-05-15
185493
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTERSSON, Inge (född 1944): Äppelblom, signerad Inge Pettersson, olja på duk, 64x80
PROVENIENS: Häringe Slott