Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HIROSHIGE, Ando (1797-1858), 2 st: ur Shokoko mu tamagawa 1863 resp motiv från Tokyo, 1800-talsavdrag, 35x23 resp 17x22,5 cm, oramade

Skador, lagningar, fläckar

185505

2013-05-15