Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TARAVAL, Guillaume, hans stil: Allegorier - 2 st, olja på duk, vardera 48x91cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Krackeleringar, dukskador
185506
2013-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här