Taraval Häringe Slott

Taraval Häringe Slott
Taraval Häringe Slott
Taraval Häringe Slott
Taraval Häringe Slott

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TARAVAL, Guillaume, hans stil: Allegorier - 2 st, olja på duk, vardera 48x91cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Krackeleringar, dukskador

185506

2013-05-15