Taraval Häringe Slott

Taraval Häringe Slott
Taraval Häringe Slott
Taraval Häringe Slott
Taraval Häringe Slott

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TARAVAL, Guillaume, hans stil: Allegorier över hösten, olja på duk uppfodrad på pannå, 52x105 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Krackeleringar, skev pannå

185510

2013-05-15