Leo Holmgren

Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren
Leo Holmgren

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLMGREN, Leo (1904-1990): Kvinnoskupturer, 2 st, signerade, varav den mindre daterad 1964, guldpatinerad gips, höjd 42-53 cm

185514

2013-05-16