Jacob Silvén fjällandskap

Jacob Silvén fjällandskap
Jacob Silvén fjällandskap

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SILVÉN, Jakob (1851-1924): Virijaur, signerad och daterad J Silvén -16, olja på pannå, 22x42 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

185543

2013-05-16