Tittskåpsvyer 1700-tal
2013-05-16
185547
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TITTSKÅPSVYER, 2 st, "Vue de la place du Tribunal a Milan" resp "Vue du palais Sachetti à Rome", delvis handkolorerade kopparstick, 26,5x39 resp 33x42 cm
Gulnade, hanteringsskador, fläckar