Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
SKRIVSKÅP, 2-delat, sydsverige, 1700-tal, fanérat i ek, intarsia, höjd 210, 110x49 cm
Lös listdel medföljer, smärre fanérskador och sprickor, fanérlagningar, nyckel saknas
185550
2013-05-16