Skrivskåp 1700-tal

Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

6 000 SEK

SKRIVSKÅP, 2-delat, sydsverige, 1700-tal, fanérat i ek, intarsia, höjd 210, 110x49 cm

Lös listdel medföljer, smärre fanérskador och sprickor, fanérlagningar, nyckel saknas

185550

2013-05-16