"Mammas och småflickornas rum"

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARSSON, Carl, efter: "Mammas och småflickornas rum", numrerad 682/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm,
Utgiven av Swedart

185576

2013-05-15