"Kräftfångst"

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

LARSSON, Carl, efter: "Kräftfångst", numrerad 682/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm,
Utgiven av Swedart

185582

2013-05-15