Skrivbord björk

Skrivbord björk
Skrivbord björk
Skrivbord björk
Skrivbord björk
Skrivbord björk
Skrivbord björk
Skrivbord björk
Skrivbord björk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1940/50-tal, björk fanér med lös glasskiva, svängd form med bokhylla baktill, höjd, längd 154x75 cm

Fanérskador, nyckel saknas

185600

2013-05-16