Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Skärgårdsmotiv, 2 st på ett blad, signerad M Pyk, 94/200 färglitografi, bladstorlek 65x49 cm

185640

2013-05-16