Wilfredo Lam färglitografi

Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAM, Wilfredo (1902-1982): "Innocence" ur Pleni Luna, 1974, signerad W Lam, V/L, färglitografi, 65x50 cm

185653

2013-05-21