Allen Jones färglitografi

Allen Jones färglitografi
Allen Jones färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONES, Allen (född 1937): "Right handed woman", signerad och daterad Allen Jones 70, numrerad 38/75, färglitografi, 57x76 cm

185654

2013-05-17