Antonio Saura akvatint

Antonio Saura akvatint
Antonio Saura akvatint

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SAURA, Antonio (Spanien, 1930-2001): "Aurelia", ur Serie Novisaurias, 1969, signerad Saura, numrerad 8/50, akvatintetsning, 70x53 cm

185655

2013-05-17