Antoni Tapies färglitografi

Antoni Tapies färglitografi
Antoni Tapies färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TAPIES, Antoni (född 1923): utan titel, ur "Folder of seven prints", blad 1, 1960, signerad Tapies, numrerad 38/50, färglitografi med relieftryck, 49,5x64,5 cm

185656

2013-05-17