Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TAPIES, Antoni (född 1923): utan titel, ur "Folder of seven prints", blad 1, 1960, signerad Tapies, numrerad 38/50, färglitografi med relieftryck, 49,5x64,5 cm
185656
2013-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här