Enrico Baj etsning

Enrico Baj etsning
Enrico Baj etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BAJ, Enrico (1924-2003): Komposition med figur, signerad Baj, 10/100, färgetsning, 24,5x19,5 cm

185658

2013-05-17