Enrico Baj etsning
2013-05-17
185658
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BAJ, Enrico (1924-2003): Komposition med figur, signerad Baj, 10/100, färgetsning, 24,5x19,5 cm