Leo Holmgren oljemålning

Leo Holmgren oljemålning
Leo Holmgren oljemålning
Leo Holmgren oljemålning
Leo Holmgren oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

HOLMGREN, Leo (1904-1990): Motiv från Paris, monogramsignerad och daterad LH, olja på duk uppfodrad på pannå, 20x30,5 cm, oramad

185664

2013-05-16