Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Kol Margit, 1900, signerad Zorn, etsning, 12,9x8,9 cm, A152, H&H101, ZG152, sällsynt

Kraftigt missfärgad

185666

2013-05-17