Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Madonna, 1900, signerad Zorn, etsning, 24,8x19,7 cm, A151, H&H100, ZG151, sällsynt
gulnad, fläckar
185668
2013-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här