Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Madonna, 1900, signerad Zorn, etsning, 24,8x19,7 cm, A151, H&H100, ZG151, sällsynt

gulnad, fläckar

185668

2013-05-17