Anders Zorn
2013-05-17
185673
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Al, 1917, signerad Zorn, etsning, 17,3x11,9, A278, H&H283, ZG278
Gulnad