Oljemålning
2013-05-17
185674
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Västkusten, otydligt monogramsignerad C.B..f, olja på duk, 63,5x97,5 cm
Duklagning, krackeleringar, färgbortfall, fläckar