Olle Bonnier färglitografi
2013-05-17
185698
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier e.a., färglitografi, 57x76 cm