Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAURA, Antonio (Spanien, 1930-2001): Komposition, signerad Saura 18/50, litografi, bladstorlek 65x50 cm
185700
2013-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här