Antonio Saura litografi

Antonio Saura litografi
Antonio Saura litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAURA, Antonio (Spanien, 1930-2001): Komposition, signerad Saura 18/50, litografi, bladstorlek 65x50 cm

185700

2013-05-17